Colors: Cyan Color

Na rynku dostępna jest nowa linia witryn do ciągów wydawczych i bufetów firmy Plastmet. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanych nowoczesnych materiałów znacznie zwiększają wygodę użytkowania i ułatwiają zachowanie higieny. Więcej szczegółów o nowych rozwiązaniach można znaleźć u autoryzowanych dystrybutorów lub kontaktując się bezpośrednio z firmą Plastmet.


Plastmet Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Chrobrego 1
64-720 Lubasz
tel.: (67) 255 60 32
www.plastmet.pl

Już od 18 maja na wszystkich wielbicieli nietuzinkowych kompozycji  w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń będzie czekała nowa odsłona deserowej oferty, a w niej desery: Beza Pavlova, Krówkowy, Truskawkowa Milka oraz Malinowe Brownie.

Regał grzewczy DM-99001 do samoobsługi przez klienta z regulowanym kątem nachylenia półek utrzymuje gotowe potrawy i przekąski w odpowiedniej temperaturze.

Firma Komat opracowała nową ofertę na produkty sanitarne do dezynfekcji rąk. To szeroka gama najwyższej jakości produktów, które umożliwią dbałość o higienę i bezpieczeństwo, takie jak uchwyty, dozowniki łokciowe, dozowniki automatyczne, stojaki sanitarne oraz bezdotykowe stacje dezynfekujące.

AJ Food wprowadził do oferty olej słonecznikowy marki EFFO Deep Fry. Wysokowydajny, profesjonalny olej przeznaczony do głębokiego smażenia to produkt na bazie wysokooleinowego oleju słonecznikowego. 

iVario Pro ustanawia nowe standardy w profesjonalnej kuchni. System gotowania, który zachwyca inteligentnymi funkcjami i zużywa o 40% mniej energii niż tradycyjne patelnie uchylne i zwykłe patelnie.

Frytura Qualito FRY łączy unikatowe korzyści oleju rzepakowego oraz stabilność oleju palmowego, gwarantując doskonałe efekty przy długotrwałym smażeniu produktów słodkich i wytrawnych, zimnych i ciepłych przekąsek.

Najpopularniejsze