Nowości w programie Targów Wina ENOEXPO | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Nowości w programie Targów Wina ENOEXPO

16. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®, 26. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz 17. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® (07-09.11.2018, EXPO Kraków) są wyjątkową okazją do spotkania się przedstawicieli branży winiarskiej z odbiorcami z sektora HoReCa. Targi łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO® z precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.

Akademia Wina ENOEXPO®

Akademia Wina ENOEXPO® odbywać się będzie pod hasłem win musujących. Degustacje cavy, szampana, prosecco a także polskich win musujących to obowiązkowe punkty programu. Do tego w specjalnie dobranych profesjonalnych kieliszkach, które podkreślą walory wina. Ponadto w programie degustacje win różowych, szkolenia i warsztaty dla restauratorów i sommelierów oraz jedyna okazja do spróbowania win, które otrzymają medale w konkursach winiarskich towarzyszących targom ENOEXPO®. Nie zabraknie także tematów związanych z zarządzaniem personelem, optymalizacją kosztów oraz reklamą i budowaniem wizerunku w mediach społecznościowych. Nowością tej edycji jest Strefa Barmana i Baristy BAR B-Q, w której przez 3 dni targów odbywać się będą szkolenia i praktyczne warsztaty dla barmanów, baristów i sommelierów.

ENOEXPO® to wydarzenie, które bardzo mi się podoba i jest na wysokim poziomie. Oprócz prezentacji produktów odbywają się ciekawe prelekcje, można spotkać się ze znanymi osobistościami z branży. Wino, jak każdy inny produkt, nie sprzeda się sam i ta impreza jest dobrą okazją do jego promocji – podsumowuje i rekomenduje targi Mariola Młodzik z włoskiej winnicy Serracavallo Azienda Agricola Di Demetrio Stancati.

Rejestracja gości

Goście z sektora HoReCa oraz branży winiarskiej mogą zarejestrować się on-line do 06.11.2018 na www.enoexpo.krakow.pl i skorzystać z bezpłatnego wstępu na 3 dni targowe.

Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
10 października 2018

Podobne artykuły

W służbie przyszłym pokoleniom

19 października 2018

20 października już po raz czternasty na całym świecie obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni (International Chefs Day), ustanowiony przez dr. Billy Gallaghera w 2004 r., wybitnego lidera, mentora i ówczesnego prezydenta Stowarzyszenia WACS/WorldChefs - mówi Joanna Ochniak, przewodnicząca Komitetu obchodów Światowego Dnia Szefa Kuchni w WorldChefs.

przeczytaj całość

Książę Karol przekazał pieniądze na Tatarską Jurtę

19 października 2018

Książę Karol przekazał pieniądze Dżanettcie Bogdanowicz, której restauracja Tatarska Jurta spaliła się w nocy z 30 kwietnia na 1 maja. Do pieniędzy dołączony był list ze słowami wsparcia. Nie ujawniono kwoty, którą książę przekazał restauratorce – informuje The National.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl