11-13 marca w Kołobrzegu odbędą się 29. Targi Gastro-Hotel. Jak podaje organziator w dniu dzisiejszym  „jest to wydarzenie o charakterze regionalnym. Wystawcy to firmy, które są zainteresowane dotarciem do branży HoReCa na linii Pomorza, a odwiedzający to głównie gestorzy z branży gastronomiczno-hotelarskiej z Województwa Zachodniopomorskiego i Pomorskiego”.

 

Komunikat

Jako organizator 29 edycji Targów Gastro-Hotel w Hali Milenium w Kołobrzegu oświadczamy, że pracujemy zgodnie z planem i nie planujemy odwołania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że z uwagą śledzimy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (SARS-Cov-2) na świecie. Monitorujemy komunikaty wydawane przez Międzynarodową Organizację Zdrowia (WHO), Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz agendy rządowe.
Podczas targów będziemy stosować procedury zgodne z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego związane z utrzymaniem czystości i dezynfekcji.
Targi Gastro-Hotel to wydarzenie o charakterze regionalnym. Wystawcy to firmy, które są zainteresowane dotarciem do branży horeca na linii Pomorza, a odwiedzający to głównie gestorzy z branży gastronomiczno-hotelarskiej z Województwa Zachodniopomorskiego i Pomorskiego.
Nasze działania pozostają w zgodzie z decyzjami administracyjnymi, które są dla nas nadrzędne.
O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Najpopularniejsze