Colors: Cyan Color

Na rynku dostępna jest nowa linia witryn do ciągów wydawczych i bufetów firmy Plastmet. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanych nowoczesnych materiałów znacznie zwiększają wygodę użytkowania i ułatwiają zachowanie higieny. Więcej szczegółów o nowych rozwiązaniach można znaleźć u autoryzowanych dystrybutorów lub kontaktując się bezpośrednio z firmą Plastmet.


Plastmet Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Chrobrego 1
64-720 Lubasz
tel.: (67) 255 60 32
www.plastmet.pl

Już od 18 maja na wszystkich wielbicieli nietuzinkowych kompozycji  w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń będzie czekała nowa odsłona deserowej oferty, a w niej desery: Beza Pavlova, Krówkowy, Truskawkowa Milka oraz Malinowe Brownie.

Tork rozszerza popularną linię dozowników na serwetki Tork Xpressnap®, wprowadzając na rynek Tork Xpressnap Fit. Nowy, kompaktowy system ma pomóc właścicielom niezależnych i małych sieci restauracji maksymalnie wykorzystywać ograniczone zasoby.

Linia przekąsek Aviko powiększyła się o 3 atrakcyjne produkty, które pozwolą wyróżnić menu wśród konkurencji: pikantne Nuggetsy z serem i papryką habanero w apetycznym czerwonym kolorze,

Szafy z linii Premium Dora Metal to połączenie najwyższej jakości wykonania, wysokich parametrów pracy i nowych technologii. Tłoczone prowadnice komory oraz dotykowy panel sterowania podnoszą komfort i higienę pracy. Wnętrze oraz poszycie zewnętrzne urządzenia wykonane jest z wysokiej jakości blachy nierdzewnej w standardzie AISI 304. Dzięki aż 90 mm izolacji szafy z tej linii cechują się doskonałymi parametrami pracy – przede wszystkim wysoką dynamiką schładzania i niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną.


Dora Metal Sp. z o.o.
ul. Chodzieska 27
64-700 Czarnków
tel.: (67) 255 20 42
www.dora-metal.pl

Najpopularniejsze