Rational rewolucjonizuje teraz mniejsze kuchnie dzięki nowemu iVario 2-XS. System gotowania z dwiema kadziami jest niezwykle produktywny nawet w małych przestrzeniach, przejmując rutynowe zadania. Odpowiada za to pierwszy inteligentny system zarządzania energią iVarioBoost, który reguluje ciepło na całej powierzchni i dysponuje wystarczającą rezerwą mocy, aby przygotować 4,5 kg zapiekanki z mięsem w 6,5 minuty, łącznie z fazą podgrzewania. Inteligencja gotowania iCookingSuite wykrywa stan i wielkość potrawy i reguluje ścieżkę gotowania, dzięki czemu konieczność ingerencji pracownika jest tylko wtedy, kiedy urządzenie da znać. iVario 2-XS składa się z dwóch kadzi, z których każda ma powierzchnię podstawową 2/3 GN i pojemność 17 litrów.

Regał grzewczy DM-99001 do samoobsługi przez klienta z regulowanym kątem nachylenia półek utrzymuje gotowe potrawy i przekąski w odpowiedniej temperaturze.

Firma Komat opracowała nową ofertę na produkty sanitarne do dezynfekcji rąk. To szeroka gama najwyższej jakości produktów, które umożliwią dbałość o higienę i bezpieczeństwo, takie jak uchwyty, dozowniki łokciowe, dozowniki automatyczne, stojaki sanitarne oraz bezdotykowe stacje dezynfekujące.

AJ Food wprowadził do oferty olej słonecznikowy marki EFFO Deep Fry. Wysokowydajny, profesjonalny olej przeznaczony do głębokiego smażenia to produkt na bazie wysokooleinowego oleju słonecznikowego. 

iVario Pro ustanawia nowe standardy w profesjonalnej kuchni. System gotowania, który zachwyca inteligentnymi funkcjami i zużywa o 40% mniej energii niż tradycyjne patelnie uchylne i zwykłe patelnie.

Frytura Qualito FRY łączy unikatowe korzyści oleju rzepakowego oraz stabilność oleju palmowego, gwarantując doskonałe efekty przy długotrwałym smażeniu produktów słodkich i wytrawnych, zimnych i ciepłych przekąsek.

Te niepozorne, młode wersje popularnych roślin jadalnych są wypełnione niezwykle cennymi składnikami odżywczymi. Mają ich nawet więcej niż dorosłe formy tych ziół.

Najpopularniejsze