Colors: Cyan Color

Już od 18 maja na wszystkich wielbicieli nietuzinkowych kompozycji  w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń będzie czekała nowa odsłona deserowej oferty, a w niej desery: Beza Pavlova, Krówkowy, Truskawkowa Milka oraz Malinowe Brownie.

Linia Alpro for Professionals została opracowana przez baristów z myślą o ich własnych profesjonalnych potrzebach.

Praktyczny i innowacyjny materiał stosowany w rozwiązaniach Duni ecoecho®. Trawa jest naturalnym bogactwem. Pochodzi z łąk na terenie Niemiec. Produkcja tego papieru jest energooszczędna. Do wyprodukowania 1 tony miazgi potrzeba jedynie 2 litrów wody. Posiada minimalny wpływ na środowisko. Nie uszczupla zasobów paszy dla zwierząt. Nadaje się do recyklingu. Dostępność: Podkłady, Sachetto®, Tacki, torebki i papier do zawijania.

Duni Sales Poland Sp. z o.o.
Ul. Syrenia 4
61 – 017 Poznań
Tel. 61 653 50 27
www.duni.com/pl

 

Kremowy ser twarogowy Cremette to dedykowana dla rynku gastronomicznego nowość w portfelu produktów firmy Hochland. Powstał w odpowiedzi na oczekiwania restauracji, sushi masterów, firm cateringowych serwujących kanapki, a także cukierni i kawiarni. Produkowany z najwyższej jakości, naturalnego krowiego mleka.

Urządzenie VarioCookingCenter® to wielofunkcyjne urządzenie do kuchni. W restauracji à la carte lub na stołówce, 30 pojedynczych porcji albo tysiące dań, gotowanie pod ciśnieniem, wcześniejsze przyrządzanie w nocy lub przygotowywanie potraw bezpośrednio na zamówienie.

Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących. Na rynku dostępny jest już nowy mop z mikrofazy Rasant® Micro Scrub przeznaczony do gruntowego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu.

Chefs Culinar oferuje wysokiej jakości krewetki tygrysie body peel (obrane z pancerza, bez jelita, ale z głową i ogonem). Skorupiaki są wygodne w spożyciu, pięknie prezentują się na talerzu, a pozostawione części nadają daniom więcej smaku.

Najpopularniejsze