Restauracje sieci Sphinx, należącej do Grupy Sfinks Polska, już po raz szósty zaangażowały się w obchody Dnia Dziecka w Muzeum Wojska Polskiego. W wydarzeniu wzięło udział 150 wychowanków domów dziecka z rejonu warszawskiego oraz dzieci z klas specjalnych. Jak co roku, organizatorzy zapewnili najmłodszym wiele atrakcji, a restauracja Sphinx zadbała o obiady dla małych gości.

 

- Udział restauracji Sphinx w obchodach Dnia Dziecka w Muzeum Wojska Polskiego powoli staje się tradycją, dlatego nie mogło nas zabraknąć i w tym roku. Cieszymy się, że możemy świętować tu z najmłodszymi, bo to dla nich prawdziwa frajda połączona z edukacją. Jest nam miło, że my również możemy uprzyjemnić dzieciom ten dzień, serwując im posiłek – mówi Andrzej Iwan, prowadzący lokal Sphinx, będący częścią sieci restauracji należącej do Sfinks Polska.

Przez cały dzień dzieci uczestniczyły w przygotowanych na terenie Muzeum Wojska Polskiego zajęciach i zabawach. Restauracja Sphinx ufundowała wszystkim dzieciom obiad z Kids Menu – panierowane kawałki kurczaka podawane z frytkami, surówką i ketchupem oraz sok jabłkowy lub pomarańczowy.


Najpopularniejsze