Bogata oferta produktowa dla HoReCa podczas WorldFood Poland | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Bogata oferta produktowa dla HoReCa podczas WorldFood Poland

Targi WorldFood to nie tylko oferta dla handlu to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z kraju i ze świata dla branży HoReCa. Merytoryczne szkolenia i warsztaty to rzetelna dawka wiedzy z zakresu zarządzania biznesem, a także nowinki w rozwijającej się branży gastronomicznej.

Na przedstawicieli z sektora HoReCa czekają także ciekawe panele dyskusyjne na temat trendów jakie będą panowały w gastronomii w najbliższych latach. Organizatorzy zadbają również o szeroką ofertę dla herbaciarni, kawiarni czy winiarni, którym to wystawcy z różnych stron świata oferują najwyższej jakości produkty konieczne do stworzenia wyjątkowego menu. Słodycze, kawa i herbata, alkohole i wiele innych produktów będzie czekało na fachowców zaopatrujących branżę HoReCa, szefów kuchni i managerów restauracji.

W targach weźmie udział kilkuset wystawców z branży spożywczej z 25 krajów świata reprezentujących m.in. Włochy, Grecję, Hiszpanię, Białoruś, Belgię, Niemcy, Finlandię, Węgry, Indie, Indonezję, Rumunię, Ukrainę, Sri Lankę, Turcję czy Tajlandię. Wraz z nimi przyjadą wyjątkowe produkty, smaki i zapachy, które mogą być zaproszeniem do kulinarnej przygody dla odwiedzających z branży HoReCa.

Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej :

Tel.: +48 395 66 93

info@worldfood.pl

http://worldfood.pl/Dla-Wystawcow/Zapytaj-o-stoisko

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Aktualności
Tagi
WorldFood Poland
Data dodania
28 listopada 2018

Podobne artykuły

FOODEXPO i POLFISH 2019 w Gdańsku

11 stycznia 2019

29-31 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH - jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie specjalistyczne targi branży rybnej oraz Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO - największe targi spożywcze w Polsce północnej. Patronat Honorowy sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

przeczytaj całość

XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa - 9.05.2019 r.

4 stycznia 2019

Już dziś mamy przyjemność poinformować Państwa, że najważniejsze spotkanie czołowych postaci świata HoReCa i FMCG odbędzie się 9 maja 2019 r. w Poznaniu.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl