Bogata oferta produktowa dla HoReCa podczas WorldFood Poland | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Bogata oferta produktowa dla HoReCa podczas WorldFood Poland

Targi WorldFood to nie tylko oferta dla handlu to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z kraju i ze świata dla branży HoReCa. Merytoryczne szkolenia i warsztaty to rzetelna dawka wiedzy z zakresu zarządzania biznesem, a także nowinki w rozwijającej się branży gastronomicznej.

Na przedstawicieli z sektora HoReCa czekają także ciekawe panele dyskusyjne na temat trendów jakie będą panowały w gastronomii w najbliższych latach. Organizatorzy zadbają również o szeroką ofertę dla herbaciarni, kawiarni czy winiarni, którym to wystawcy z różnych stron świata oferują najwyższej jakości produkty konieczne do stworzenia wyjątkowego menu. Słodycze, kawa i herbata, alkohole i wiele innych produktów będzie czekało na fachowców zaopatrujących branżę HoReCa, szefów kuchni i managerów restauracji.

W targach weźmie udział kilkuset wystawców z branży spożywczej z 25 krajów świata reprezentujących m.in. Włochy, Grecję, Hiszpanię, Białoruś, Belgię, Niemcy, Finlandię, Węgry, Indie, Indonezję, Rumunię, Ukrainę, Sri Lankę, Turcję czy Tajlandię. Wraz z nimi przyjadą wyjątkowe produkty, smaki i zapachy, które mogą być zaproszeniem do kulinarnej przygody dla odwiedzających z branży HoReCa.

Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej :

Tel.: +48 395 66 93

info@worldfood.pl

http://worldfood.pl/Dla-Wystawcow/Zapytaj-o-stoisko

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Aktualności
Tagi
WorldFood Poland
Data dodania
28 listopada 2018

Podobne artykuły

Za nami Wielki Finał 15. edycji Coupe du Monde de la Patisserie

6 lutego 2019

W dniach 27-28 stycznia 2019 r. podczas targów Sirha w Lyonie odbył się po raz 15. Wielki Finał jednego z najbardziej prestiżowych konkursów cukierniczych na świecie Coupe du Monde de la Patisserie.

przeczytaj całość

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

4 lutego 2019

W dniach 11-15 sierpnia br. odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W Zakopanem swoje produkty zaprezentują producenci m.in żywności regionalnej z kraju oraz z zagranicy, będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z dziedzictwem kulinarnym różnych regionów Europy.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl