2–4 lipca odbędzie się konkurs Archimagirus Tradycja & Nowoczesność, który jest nominowany Kulinarnego Pucharu Polski 2021 r.

Organizatorem konkursu kulinarnego Archimagirus Tradycja & Nowoczesność jest Mariusz Gachewicz, współorganizatorami są Paweł Mieszała i Jarosław Karolczyk, dyrektor generalny Hotelu Zamek Gniew ****w Gniewie.
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać nie później niż do 10 czerwca do godz. 22:00 wyłącznie wetransferem w jednej kompletnej wiadomości (www.wetransfer.com) na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zgłaszający otrzyma automatycznie zwrotne potwierdzenie dostarczenia zgłoszenia oraz kolejny mail z informacją, że organizator otworzył przesłane pliki. Brak zwrotnego potwierdzenia dostarczenia zgłoszenia będzie oznaczać, że e-mail z przyczyn technicznych nie dotarł. Zgłoszenie (załącznik nr 1) powinno zawierać:
• nazwiska i imiona członków drużyny z wyróżnieniem szefa zespołu,
• telefon kontaktowy szefa zespołu,
• e-mail kontaktowy,
• nazwy restauracji lub cukierni, w których pracują uczestnicy zespołu,
• nazwy, receptury, zdjęcia potraw,
• zgody każdego z uczestników na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku w celach związanych z promocją konkursu (każdy uczestnik podpisuje swoją zgodę oddzielnie) (załącznik nr 3),
• nr konta bankowego w celu przelania środków za zakupy w kwocie określonej w regulaminie lub przelanie kwoty za wygraną w przypadku zwycięzcy.
Wiadomość o zakwalifikowaniu się do finału konkursu uczestnicy otrzymają do dnia 12 czerwca. Lista zespołów zostanie ogłoszona na profilu konkursu na fb.
Nagrodą główną dla Archimagirusa i jego zespołu jest 10 000 zł w gotówce (podatek opłacony przez organizatora) O pozostałych nagrodach organizator będzie informował na profilu konkursu na fb. Zwycięzcy biorą wszystko.

2 lipca o godz. 13 na terenie Hotelu Zamek Gniew **** – odprawa techniczna ekip, a od 14:30 do 18:45 pierwszy etap konkursu.
3 lipca od godz. 10 do 18:45 na terenie Hotelu Zamek Gniew **** – konkurs Archimagirus tradycja & Nowoczesność.

 

Regulamin

Kalendarium

Najpopularniejsze