Szefowie kuchni i cukierni wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele czołowych mediów branżowych oraz wiodących firm z sektora HoReCa, spotkają się już 4 listopada w Hotelu Almond Business & SPA, by pożegnać 2019 rok.


- Już po raz trzeci spotkamy się w Hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku, który jest współorganizatorem i gospodarzem tego wspaniałego wydarzenia. Znajdujący się nad Motławą, w samym sercu historycznego i pięknego Gdańska, Hotel Almond****, to relaks i odprężenie, ale także warunki do pełnego skupienia i efektywnej pracy. To również kompleks konferencyjno-bankietowy, restauracja, SPA oraz miejsce, które pozwala wyciszyć się w kameralnej atmosferze. Jednak 4 listopada z pewnością nie będziecie ani pracować, ani się wyciszać, bo na tę właśnie specjalną noc szykujemy dla Was rozrywkę w iście sylwestrowym stylu! – mówi Lucyna Waruszewska, dyrektor Hotelu Almond Business & SPA, współorganizatorka SSKiC.
Organizatorzy wydarzenia doskonale wiedzą, że obowiązki zawodowe nieczęsto pozwalają szefom kuchni i cukierni świętować Nowy Rok w standardowym terminie. Dlatego specjalnie dla nich tradycyjnie przesuwają datę Sylwestra na inną.
- Nadszedł czas, abyście zdjęli swoje kitle i pokazali wszystkim kim tak naprawdę jesteście, bo specjalnie dla Was SZEFÓW KUCHNI I CUKIERNI przygotowaliśmy coroczny bal sylwestrowy, tym razem pod hasłem SUPERHEROES! Jak zwykle czekać na Was będzie kolacja, wyskokowe trunki, gorący parkiet i moc atrakcji. A to wszystko, jak przystało na bal sylwestrowy, będzie trwało aż do białego rana – mówi Krzysztof Szulborski, prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, organizator SSKiC.
Wydarzenie odbędzie się dzięki uprzejmości partnerów branżowych, którzy od lat wspierają działalność Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.
Informacje organizacyjne:
Miejsce: Hotel Almond Business & SPA w Gdańsku
Data: 4 listopada 2019 (poniedziałek)
Godz.: 19:00
Wstęp: obowiązują zaproszenia

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FB: /Stowarzyszenie.Kucharzy.Polskich/
WWW: stowarzyszeniekucharzy.pl

Kalendarium

Najpopularniejsze