- W okresie świątecznym szczególną wagę przywiązujemy do zachowywanych od lat receptur, chcąc częstować naszych bliskich wypiekami, których smak pamiętamy z dzieciństwa - mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan-Lody od pokoleń.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zapraszają do Lodziarni Firmowych. W specjalnie skomponowanej ofercie goście znajdą tradycyjne wypieki, świąteczne desery i niezwykłe smaki lodów. Wszystkie bożonarodzeniowe przysmaki przygotowane zostały z wykorzystaniem staropolskich receptur, pielęgnowanych w rodzinie właścicieli od pokoleń.W świątecznej ofercie Lodziarni Firmowych znajdują się m.in.: 
  • Lody Grycan Cynamonowe: aksamitne lody o niepowtarzalnym smaku i aromacie orientalnych, korzennych przypraw.

  • Lody Grycan Piernikowe: niezwykle bogata kompozycja aromatycznych przypraw piernikowych i bakalii, skryta w lodach o doskonałej, kremowej konsystencji.

  • Lody Grycan Makowe: wyśmienite lody o smaku świątecznego ciasta, wypełnione makiem i bakaliami.Piernik staropolski z bakaliami - wykonywany ręcznie w pracowni cukierniczej według przepisu z Kresów Wschodnich przekazywanego w rodzinie Elżbiety i Zbigniewa Grycanów od wielu pokoleń.  Wszystkie składniki tego ciasta dobierane są bardzo starannie od sprawdzonych dostawców, a bakalie znajdujące się w pierniku są specjalnie przygotowywane i ręcznie krojone. Piernik przekładany jest domowymi powidłami śliwkowymi, oblany czekoladą i ozdobiony orzechami włoskimi.

Najpopularniejsze