Co roku linie Emirates podają w klasach premium przynajmniej 11 mln kawałków luksusowej czekolady z całego świata oraz szeroki wybór czekoladowych deserów i słodyczy we wszystkich klasach rezerwacyjnych. Słodkości stanowią uzupełnienie wyśmienitej oferty gastronomicznej Emirates przygotowywanej przez najlepszych kucharzy.

 

W klasie pierwszej i biznes pasażerowie Emirates mogą spróbować pralin i czekoladek 8 producentów luksusowej czekolady z 6 krajów słynących z zamiłowania do niej. Wybrane marki oferują podróżującym różnorodny zestaw czekolad najwyższej jakości z całego świata, w tym miejscowych wyrobów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie przewoźnik ma swoją siedzibę. Każda marka czekolady jest serwowana na pokładzie przez 3 miesiące, po czym pasażerowie otrzymują nowy zestaw do spróbowania.

 

Linie Emirates serwują czekoladki na wszystkich trasach jako uzupełnienie wielodaniowego menu inspirowanego kuchnią regionalną. Czekolada jest podawana w zestawach po dwie sztuki, a w zestawie mogą znaleźć się: krem kawowy, pralina migdałowa, czekolada gorzka Guanaja 70%, trufla cytrynowa z białej czekolady, ziarna kakaowca w gorzkiej czekoladzie, pralina pistacjowa i czekolada z solą Cuzco i kawałkami ziaren kakaowca.

W klasie pierwszej na amatorów czekolady czekają także koszyki z czekoladowymi smakołykami. Wśród rozmaitych słodkości znajdują się produkty marki Butlers Chocolates z Irlandii. Linie Emirates serwują batony z oferty Butlers o najróżniejszych smakach, w tym białej czekolady z owocami leśnymi czy czekolady mlecznej z miodowymi chipsami.

We wszystkich klasach pasażerowie spragnieni czekolady znajdą w menu czekoladowe desery i czekoladę na gorąco. Na dłuższych trasach przyjazny personel pokładowy Emirates rozdaje pasażerom batoniki, a w okresach świąt dzieci otrzymują czekoladowe lizaki. W salonie pokładowym Airbusa A380 Emirates czekają draże, ciasta czekoladowe i rozmaite czekoladki.

Najpopularniejsze