Rok 2020 jest rokiem wyjątkowym. Pandemia daje się we znaki całej gospodarce, ale jak wiemy branża turystyczna i gastronomiczna są jednymi z najbardziej dotkniętych. Do tej pory hotele w miejscowościach nadmorskich nie odczuły tego aż tak bardzo, jak obiekty biznesowe w miastach.

Jednak przychodzi naturalnie niski sezon, który w tym roku zapowiada się mniej obiecująco ze względu na ograniczenia wprowadzane przez władze i firmy oraz społeczną obawę przed podróżowaniem. Wiemy, że w tej sytuacji możemy liczyć głównie na turystów indywidualnych, którzy będą chcieli uciec od codzienności. W poprzednich latach jesienią mieliśmy w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje dużo gości z Niemiec, którzy pojawili się również w tym roku. Znaczna ich część zdecydowała się skrócić swój pobyt na polskim wybrzeżu ze względu na 14-dniową kwarantannę po powrocie. Cieszy nas jednak fakt, że część czuje się u nas bezpiecznie i została w Polsce. Wielu Polaków pracujących w trybie home office korzysta również z naszej specjalnej oferty długich pobytów, podczas których łączy pracę z odpoczynkiem.

VH_AmberBaltic_Exterior_HiRes_616
VH_AmberBaltic_Exterior_HiRes_616
VH_AmberBaltic_Reception_HiRes_001_LP
VH_AmberBaltic_Reception_HiRes_001_LP

Tak więc nie załamujemy się i staramy się jak najbardziej elastycznie podchodzić do aktualnej sytuacji. Każdego gościa traktujemy indywidualnie jako VIP i jesteśmy przekonani, że takie podejście będzie procentowało. Poza tym – jak co roku – jesień i zima to czas na odpoczynek dla naszych pracowników po intensywnym sezonie. Poza tym przygotowujemy pracowników do wielozadaniowości – niewykluczone, że będziemy niebawem łączyć stanowiska, pracować w trybie zmianowym. Po to, aby zapewnić bezpieczeństwo całemu zespołowi i sprawić, żeby każdy czuł się ważnym i potrzebnym członkiem rodziny Vienna House.

Monika Kowalska
Monika Kowalska

 

Monika Kowalska

Dyrektor Generalna

Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje

 

Najpopularniejsze