Colors: Purple Color

Podczas zagranicznych podróży, jedną z największych atrakcji jest próbowanie lokalnych potraw. Będąc w domu, również możemy zabrać nasze kubki smakowe na inny kontynent - wystarczy skorzystać z Delivery Week i zamówić egzotyczne potrawy z dostawą do domu. Poniżej przedstawiamy dania, których koniecznie warto spróbować podczas Festiwalu Delivery Week. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Jak będą wyglądały tegoroczne wakacje? Czy pandemia koronawirusa zmieniła nasze wyjazdowe preferencje oraz dotychczasowe trendy? Wakacje.pl przyjrzały się bliżej pierwszym urlopowym decyzjom Polaków.

Już po raz szósty z rzędu serwis do zamawiania jedzenia online w Polsce ogłosił laureatów Pyszne.pl Awards. W plebiscycie wyłoniono najlepsze restauracje w kraju i poszczególnych województwach w 26 kategoriach. Miano najlepszej zdobyła wrocławska restauracja Ramzes I, wyprzedzając tym samym ponad 9 500 lokali w całym kraju.

Pandemia mocno uderzyła w branżę gastronomiczną, jednak w czasie, kiedy jedni walczyli o przetrwanie, inni dopiero się otwierali. Tak było z restauracją Morski Zając w Kuźnicy, którą otwarto na chwilę przed pierwszą falą koronawirusa. Jednak zaangażowanie, pasja i ciężka praca przyniosły miejscu sukces i poza umieszczeniem go na liście 100 najlepszych restauracji w Polsce, przyznano nagrodę 3 widelców.

Kalendarium

Najpopularniejsze