Znamy zwycięzców XV edycji Dorszowych Żniw | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Znamy zwycięzców XV edycji Dorszowych Żniw

7 lipca w Centrum Sportu i Rekreacji Zielona Brama w Przywidzu, odbyła się jubileuszowa 15. edycja Dorszowych Żniw, czyli Mistrzostw Polski w Potrawach z Ryb Morskich. Spośród ośmiu startujących w zawodach najlepiej poradziła sobie ekipa z Bydgoszczy.

W tym roku zadaniem uczestników było przygotowanie zakąski z krzyżowej wołowej oraz dania głównego, z wykorzystaniem polędwicy z dorsza oraz puree ziemniaczanego, oleju z esencją masła oraz śmietanki 32 %.

Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Paweł Żukowicz i Przemysław Siuda z Restauracji Sowa z Bydgoszczy. Drugie miejsce wywalczyli Przemysław Gościniak i Bartłomiej Kornacki – Restauracja Warszawska, Hotel Centrum Sosnowiec. Na najniższym stopniu podium znaleźli się natomiast Jakub Nowak i Dariusz Zajdlewicz – Restauracja Memo, Bydgoszcz.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Aktualności
Tagi
Dorszowe Żniwa
Data dodania
9 lipca 2018

Podobne artykuły

Czym kierują się klienci przy zakupie wina?

13 lipca 2018

62% Polaków pije wino – wynika z raportu „Polacy w świecie wina 2018” firmy MAKRO Polska. Łącznie wypijamy ponad 400 mln l tego trunku rocznie. Przeważnie za butelkę płacimy do 30 zł.

przeczytaj całość

McDonald’s rozszerza swoją sieć franczyzową

13 lipca 2018

W ostatnich miesiącach do polskiej sieci McDonald’s dołączyło czterech nowych licencjobiorców, którzy przejęli w sumie sześć restauracji. W marcu we franczyzę trafiły kolejno: restauracja w Radomiu oraz lokal w miejscu obsługi podróżnych Markuszów, a w czerwcu – restauracja w Mińsku Mazowieckim, a także dwa kolejne miejsca obsługi podróżnych Rogoziniec i Chociszewo.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl