XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa - 9.05.2019 r. | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa - 9.05.2019 r.

Już dziś mamy przyjemność poinformować Państwa, że najważniejsze spotkanie czołowych postaci świata HoReCa i FMCG odbędzie się 9 maja 2019 r. w Poznaniu.

W 2018 r. jubileuszowa XX Gala mimo terminu zazębiającego się z innym wydarzeniem branżowym, potwierdziła swój status najważniejszej imprezy HoReCa i FMCG w Polsce. Nasze wydarzenie zgromadziło ponad 300 najznamienitszych gości – topowych managerów obu branż – reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców. Nie zabrakło uznanych szefów kuchni i właścicieli obiektów gastronomicznych.

W 2019 r. na Gali świętować będziemy przede wszystkim 20-lecie „Poradnika Restauratora”, ale tradycyjnie najważniejszym punktem wieczoru będzie wręczenie statuetek Hermesa Kulinarnego „Poradnika Restauratora” dla najwybitniejszych postaci świata gastronomii oraz statuetek Hermesa „Poradnika Handlowca” dla wyróżniających się handlowców i sieci handlowych. Oprócz laureatów Hermesa będziemy gościć najważniejszych przedstawicieli branż HoReCa i FMCG po stronie producentów oraz sieci – partnerów „Poradnika Restauratora” i „Poradnika Handlowca” oraz przypominamy, że prestiżowe nagrody Hermesa są wolne od jakichkolwiek opłat i licencji!

Prosimy o zapisanie daty 9 maja 2019 r. w kalendarzach. Więcej informacji przekażemy już wkrótce!

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Aktualności
Tagi
XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa
Data dodania
4 stycznia 2019

Podobne artykuły

Za nami Wielki Finał 15. edycji Coupe du Monde de la Patisserie

6 lutego 2019

W dniach 27-28 stycznia 2019 r. podczas targów Sirha w Lyonie odbył się po raz 15. Wielki Finał jednego z najbardziej prestiżowych konkursów cukierniczych na świecie Coupe du Monde de la Patisserie.

przeczytaj całość

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

4 lutego 2019

W dniach 11-15 sierpnia br. odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W Zakopanem swoje produkty zaprezentują producenci m.in żywności regionalnej z kraju oraz z zagranicy, będzie to również doskonała okazja do zapoznania się z dziedzictwem kulinarnym różnych regionów Europy.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl