XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa - 9.05.2019 r. | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa - 9.05.2019 r.

Już dziś mamy przyjemność poinformować Państwa, że najważniejsze spotkanie czołowych postaci świata HoReCa i FMCG odbędzie się 9 maja 2019 r. w Poznaniu.

W 2018 r. jubileuszowa XX Gala mimo terminu zazębiającego się z innym wydarzeniem branżowym, potwierdziła swój status najważniejszej imprezy HoReCa i FMCG w Polsce. Nasze wydarzenie zgromadziło ponad 300 najznamienitszych gości – topowych managerów obu branż – reprezentujących zagraniczne i krajowe sieci detaliczne, dystrybutorów, producentów oraz handlowców. Nie zabrakło uznanych szefów kuchni i właścicieli obiektów gastronomicznych.

W 2019 r. na Gali świętować będziemy przede wszystkim 20-lecie „Poradnika Restauratora”, ale tradycyjnie najważniejszym punktem wieczoru będzie wręczenie statuetek Hermesa Kulinarnego „Poradnika Restauratora” dla najwybitniejszych postaci świata gastronomii oraz statuetek Hermesa „Poradnika Handlowca” dla wyróżniających się handlowców i sieci handlowych. Oprócz laureatów Hermesa będziemy gościć najważniejszych przedstawicieli branż HoReCa i FMCG po stronie producentów oraz sieci – partnerów „Poradnika Restauratora” i „Poradnika Handlowca” oraz przypominamy, że prestiżowe nagrody Hermesa są wolne od jakichkolwiek opłat i licencji!

Prosimy o zapisanie daty 9 maja 2019 r. w kalendarzach. Więcej informacji przekażemy już wkrótce!

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Aktualności
Tagi
XXI Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa
Data dodania
4 stycznia 2019

Podobne artykuły

FOODEXPO i POLFISH 2019 w Gdańsku

11 stycznia 2019

29-31 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH - jedyne w Polsce i jedne z największych w Europie specjalistyczne targi branży rybnej oraz Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO - największe targi spożywcze w Polsce północnej. Patronat Honorowy sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

przeczytaj całość

Bogata oferta produktowa dla HoReCa podczas WorldFood Poland

28 listopada 2018

Targi WorldFood to nie tylko oferta dla handlu to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z kraju i ze świata dla branży HoReCa. Merytoryczne szkolenia i warsztaty to rzetelna dawka wiedzy z zakresu zarządzania biznesem, a także nowinki w rozwijającej się branży gastronomicznej.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl