Artykuly | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Polska w finale Bocuse d’Or w Turynie

16 marca 2018

Informujemy, iż Polska reprezentowana przez Dawida Szkudlarka zakwalifikowała się do europejskich finałów Bocuse d’Or w Turynie.

przeczytaj całość

Konkursy kulinarne podczas Mazury HoReCa – ostatnie dwa tygodnie zgłoszeń

16 marca 2018

Trzecia edycja targów Mazury HoReCa to także trzecia edycja prestiżowych konkursów kulinarnych dla profesjonalistów i uczniów szkół gastronomicznych. Jeszcze tylko do 30 marca trwają zgłoszenia uczestników.

przeczytaj całość

Las łąka i świat: skąd jest nasze jedzenie? - warsztaty

15 marca 2018

23 marca w hotelu Ikar w Bydgoszczy odbędą się warsztaty kuchni dawnej czyli Las, łąka i świat: skąd jest nasze jedzenie? – Przedsięwzięcie jest skierowane przede wszystkim do uczniów i nauczycieli szkół gastronomicznych. Pokażemy jak znajdować dawne receptury, jak je czytać i przede wszystkim realizować – mówi Tomasz Welter, Hotel Ikar w Bydgoszczy.

przeczytaj całość

Kulinarny Talent 2018 już 22 marca

15 marca 2018

Już niebawem 20. jubileuszowa edycja autorskiego konkursu Roberta Sowy Kulinarny Talent 2018. Zmagania konkursowe odbędą się podczas targów EuroGastro w dniu 22 marca o godz. 11 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

przeczytaj całość

Food Show 2018 za nami

15 marca 2018

Ponad 100 prelegentów, blisko 3 000 przedstawicieli branży i 10 000 gości dnia otwartego – w Katowicach zakończyła się 2. edycja Food Show. W menu imprezy znalazły się trzy dni wystaw, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat branży spożywczej i gastronomicznej, spotkań biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia. Podczas Megawieczoru Kulinarnego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym swoje popisowe dania zaserwowali najlepsi szefowie kuchni w regionie.

przeczytaj całość

Wielkanocne inspiracje w Akademii Smaku Sokołów

15 marca 2018

Kulinarnym przygotowaniom do świąt poświęcone były kolejne warsztaty dla blogerów. Wspólnie z szefem kuchni Sokołów Dominikiem Moskalenko, przygotowali oni przystawki i dania główne, które nadadzą wielkanocnemu menu wyjątkowy charakter.

przeczytaj całość

Słony Spichlerz – Restaurant Market na wyspie Spichrzów

14 marca 2018

Już za parę miesięcy na gdańskiej Wyspie Spichrzów powstanie nowy koncept restauracyjny Słony Spichlerz – Restaurant Market, który jako pierwszy w Trójmieście połączy pod jednym dachem kilkunastu lokalnych i ponadlokalnych restauratorów.

przeczytaj całość

Bartosz Peter będzie bronił tytułu „Najlepszego z najlepszych”

14 marca 2018

Bartosz Peter, zwycięzca ubiegłorocznej edycji Kulinarnego Pucharu Polski ponownie stanie do walki o laur dla najlepszego kucharza w konkursie Kulinarny Puchar Polski.

przeczytaj całość

Teo Vafidis: Gotować trzeba z sercem

14 marca 2018

Rozmowa z Teo Vafidisem, mistrzem kulinarnym greckiego pochodzenia, pomysłodawcą i organizatorem konkursu kulinarnego Festiwal Kuchni Greckiej oraz podróżnikiem.

przeczytaj całość

Mistrzostwa Polski Barista 2018 - znamy wyniki

14 marca 2018

10 marca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy podczas 3. edycji Warszawskiego Festiwalu Kawy odbyły się Mistrzostwa Polski Barista 2018. Agnieszka Rojewska została Mistrzynią Polski.

przeczytaj całość

Strony

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl