Targi Poznań Vision 2018 przygotowane ze smakiem? Tak, Chef! | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Targi Poznań Vision 2018 przygotowane ze smakiem? Tak, Chef!

Chefs Culinar świętuje! Zorganizowane przez firmę targi okazały się wielkim sukcesem. Klienci z całego kraju odwiedzili poznańską halę widowiskowo-sportową Arena, która 26 i 27 września zamieniła się w wielką platformę wiedzy i smaków. Przed mikrofonem w roli prowadzącej stanęła znana i lubiana blogerka oraz miłośniczka zdrowego stylu życia Daria Ładocha.

Walka o tytuł Mistrza

Pierwszy dzień upłynął pod znakiem konkursu kulinarnego Chefs Culinar Cup. Sześcioro finalistów walczyło o tytuł Mistrza Chefs Culinar, nagrody pieniężne i rzeczowe oraz prestiżowy staż w restauracji Amber Room. Przygotowane propozycje oceniło profesjonalne jury: Robert Skubisz (przewodniczący), Maciej Rosiński (wiceprzewodniczący) i Paweł Oszczyk (gość specjalny). Największe wrażenie wywarły na nich potrawy przygotowane przez Radosława Loranca (I miejsce), Kajetana Buszewicza (II miejsce) i Wiktora Bałdygę (III miejsce). Uczestnicy wykonali finałowe dania z dzikiej kaczki, ziemniaków truflowych, czerwonych porzeczek i chrzanu. Wymagające składniki nie zbiły ich z tropu.

Tysiące produktów od ręki

Odwiedzający targi mogli poznać szeroką gamę artykułów oferowanych przez Chefs Culinar. Nie zabrakło stoisk z markami własnymi – wysokiej jakości mięsem i wykwintnymi potrawami convenience. Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa win, w której specjaliści zdradzali tajniki szlachetności trunków. Chętnie odwiedzano stoiska z produktami non-food: nożami, zastawami i odzieżą kucharską. Uwagę przyciągała także artystyczna kompozycja Sous Fresh. Owocowo-warzywna wyspa w centrum hali wyglądała imponująco.

Gotowanie na scenie

Czwartek należał do jurorów i doradców Chefs Culinar Polska, którzy od samego rana prezentowali swój warsztat na pokazach kulinarnych. Chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniem. Obserwatorzy mieli niepowtarzalną okazję poznać know-how najzdolniejszych szefów kuchni w Polsce. Przez dwa dni goście próbowali także dań przygotowanych przez szefa kuchni Dark Restaurant®. W specjalnie przyciemnionym pomieszczeniu kosztowali przystawek i deserów serwowanych przez obsługę w noktowizorach.

Uczta dla ducha

Część bankietową uświetnił pokaz przygotowania sushi oraz występ zespołu Audiofeels. Część artystyczną zakończył stand-up niekwestionowanego specjalisty od wywoływania uśmiechów  Bartosza Gajdy z kabaretu Łowcy.B.

Promocje zawsze w cenie

Organizator zadbał o sprzedażowy charakter targów. Na miejscu można było skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty promocyjnej, dostępnej wyłącznie dla klientów dostawcy. Warto współpracować z Chefs Culinar.

Poradnik Restauratora był patronem medialnym tego wydarzenia.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
10 października 2018

Podobne artykuły

Który hotel nakarmi nas rano najlepiej?

18 grudnia 2018

Oferta śniadań hotelowych staje się coraz bogatsza. To już nie tylko jajecznica, pomidor, parówki i kajzerka, ale obszerny wybór nietuzinkowych potraw. Jakie są więc aktualne standardy gastronomiczne wyznaczane przez sieci hotelowe w Polsce? Na to pytanie odpowiada Raport Śniadań Hotelowych 2018, w którym zbadano i oceniono ofertę śniadaniową najpopularniejszych sieci hotelowych w Polsce.

przeczytaj całość

Pizza Hut Delivery otwiera pierwszą restaurację w Poznaniu

18 grudnia 2018

17 grudnia sieć restauracji Pizza Hut otworzy pierwszą restaurację Pizza Hut Delivery w Poznaniu. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut. Nowa restauracja mieści się przy ul. Kurpińskiego 10.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl