Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie

15 marca w Pałacu w Orli odbędą się Kulinarne Mistrzostwa Polski w Dziczyźnie. Konkurs jest skierowany do kucharzy profesjonalistów, tzn. aktywnych zawodowo lub których przerwa w pracy zawodowej jest nie dłuższa niż jeden rok kalendarzowy, licząc do daty przystąpienia do konkursu. Zadaniem uczestników jest wykonanie od podstaw w ciągu 120 minut przystawki ciepłej (comberki królika z kością) i dania głównego (comber sarny z kością). W jury zobaczymy: Adama Chrząstowskiego, Mariusza Pieterwasa, Pawła Salamona, Agatę Wojdę, Piotra Mielczarka czy Jaroslava Oresevskiego. Gość specjalny to Jan Kuroń – kucharz i dziennikarz kulinarny.

Konkurs jest jednocześnie memoriałem Mariana Tarnawskiego, znawcy kuchni opartej na dziczyźnie, propagatora kultury łowieckiej. Organizatorem konkursu jest Las-Kalisz i Pałac w Orli, natomiast partnerem Polska Inicjatywa Kulinarna. Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Program

Jury

Regulamin

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
15 marca 2019

Podobne artykuły

16. Dorszowe Żniwa – znamy termin i miejsce

19 marca 2019

6 lipca w Hotelu Trzy Wyspy*** w Świnoujściu odbędą się Dorszowe Żniwa czyli Mistrzostwa Polski w potrawach z ryb morskich.

przeczytaj całość

Jerzy Pasikowski: Zasadniczym kryterium jest smak dania

19 marca 2019

27 marca na Targach ​EuroGastro w Nadarzynie odbędzie się już 4. edycja konkursu kulinarnego CHEF Culinary Cup. Już po raz drugi w konkursie wezmą udział również kucharze z Czech, Słowacji oraz Węgier. Postanowiliśmy zapytać Jerzego Pasikowskiego, przewodniczącego jury i patrona konkursu jak ocenia poziom prac osób nadsyłających zgłoszenia do konkursu?

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl