Konferencja Gastro Meeting | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Konferencja Gastro Meeting

Miejsce
Warszawa - DoubleTree by Hilton
Organizator
Business Speed Dating Poland
Data
29 maja 2018

Już 29 maja odbędzie się wydarzenie, na które czeka cała branża HoReCa! Tego dnia w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton spotkają się restauratorzy z całej Polski, którzy będą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i zdobywać cenne kontakty biznesowe w indywidualnych spotkaniach z dostawcami dla sektora gastronomii. 

Gastro Meeting to cykliczna konferencja zrzeszająca całą branżę gastronomiczną. Właściciele i menadżerowie restauracji oraz dostawcy produktów i usług dla branży HoReCa uczestniczący w spotkaniu będą mieć okazję, by wymienić się z innymi cennym doświadczeniem, poszerzyć swoją biznesową wiedzę, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe - a to wszystko w ciągu jednego dnia!

Konferencja Gastro Meeting przygotowana jest w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać czas - nie tracąc przy tym na wartości merytorycznej spotkania. Potwierdzają to opinie uczestników, którzy merytorykę i organizację poprzedniej edycji konferencji ocenili na 4,75 w 5-cio stopniowej skali. Wyjątkowa formuła wydarzenia bije rekordy popularności i z każdą kolejną edycją przyciąga setki restauratorów, producentów i dystrybutorów związanych z branżą gastronomiczną.

Wiosenną edycję konferencji poprowadzi Katarzyna Selenta - właścicielka firmy Chef Hunters i kolektywu Granice Smaku, a w Loży Ekspertów dbającej o merytorykę spotkania zasiądą: Malka Kafka (Bizneswoman, Restauratorka - założycielka Tel Aviv Urban Food) oraz Jarosław Walczyk (Prezes Fundacji Klub Szefów Kuchni)

Organizator zapewnia, że podczas konferencji uczestnicy szybko i w przyjemny sposób zaktualizują biznesową wiedzę i poznają nowe trendy w gastronomii, a wszystko dzięki grywalizacji:

- Prezentowane prelekcje to wystąpienia z najwyższej półki - na scenie konferencji pojawią się bowiem osoby, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu Expert Gastro Meeting. To eksperci, doradcy i praktycy branży HoReCa, którzy poruszą ważne dla restauratorów zagadnienia z obszaru sprzedaży, prawa, obsługi klienta czy zarządzania zespołem. Swoje wystąpienie będzie miał także Rafał Pasenik - zwycięzca poprzedniej edycji naszego konkursu - mówi Rafał Krzycki, organizator konferencji Gastro Meeting.
Wszystkie wystąpienia będą krótkie i dynamiczne - mają trwać około 15 minut. Kolejny kwadrans będzie przeznaczony na pytania uczestników i Loży Ekspertów do prelegentów.

Oprócz merytorycznych wystąpień na scenie głównej konferencji, w hotelowej przestrzeni będą mieć miejsce części: biznesowa i wystawiennicza.
- Równolegle do części merytorycznej odbywać się będzie Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Dla osób lubiących nowości z branży przeznaczyliśmy przestrzeń wystawienniczą, gdzie nie zabraknie firm prezentujących ciekawe rozwiązania dedykowane gastronomii - wyjaśnia Rafał Krzycki, organizator konferencji i prekursor spotkań Business Speed Dating w Polsce.

Punktem kulminacyjnym konferencji będzie wywiad z Gościem Specjalnym - Robertem Sową. Rozmowę przeprowadzi Mateusz Świst, redaktor naczelny portalu Horeca Business Club. Zostaną w niej poruszone przede wszystkim aspekty związane z zarządzaniem w gastronomii, ale nie tylko - po zakończeniu wywiadu każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie znanemu restauratorowi.

- To nie koniec niespodzianek! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz mnóstwo merytorycznych atrakcji - m.in. debatę na temat sytuacji na rynku gastronomicznym w Polsce czy prezentację najnowszego raportu dotyczącego dowozów jedzenia. Tego dnia naprawdę warto być z nami! - podsumowuje Rafał Krzycki z Business Speed Dating Poland.

Gastro Meeting - konferencja biznesowa dla właścicieli i menadżerów restauracji

Kiedy? 29 maja 2018r.

Gdzie? Hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

Bilety: www.gastro.bsdpoland.pl/rejestracja

Więcej informacji na temat konferencji wraz z pełnym programem znajduje się na stronie internetowej wydarzeniawww.gastro.bsdpoland.pl

Poradnik Restauratora jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
15 maja 2018

Podobne artykuły

Międzykulturowa turystyka kulinarna pokoleń

18 marca 2019

23-24 maja odbędzie się IV Ogólnopolska konferencja naukowa poświęcona turystyce kulinarnej pt.: Międzykulturowa turystyka kulinarna pokoleń.

przeczytaj całość

Hotel Meeting

15 marca 2019

15 kwietnia w Airport Hotel Okęcie odbędzie się konferencja Hotel Meeting organizowana przez Business Speed Dating Poland.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl