Hotelarska drużyna tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Hotelarska drużyna tenisa stołowego HoReCup AICR Warszawa

HoReCup AICR Warszawa to drużyna tenisa stołowego, stworzona przez hotelarzy i partnerów branży HoReCa, która bierze udział w rozgrywkach piątej ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. Inicjatorami powstania i opiekunami drużyny, a także aktywnymi zawodnikami są Marcin Gałązka, prezes stowarzyszenia AICR Polska i Miłosz Stanisławski, dyrektor hotelu Sound Garden. 

W grudniu odbył się pierwszy oficjalny trening tej ligowej drużyny tenisa stołowego. Powstała ona jako rozwinięcie inicjatywy HoReCup – amatorskiej ligi branży HoReCa powołanej do życia w 2015 roku przez Miłosza Stanisławskiego wraz zespołem Sound Garden Hotel. Od tego czasu w ramach HoReCup zorganizowano kilkanaście turniejów tenisa stołowego. Najbardziej aktywnym zawodnikom zaproponowano stworzenie wspólnej drużyny w przedsionku profesjonalnego świata tenisa stołowego – V lidze Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. 

Pełny skład drużyny: http://ligi.mzts.pl/druzyna/4/29/304/horecup-aicr-warszawa/

Podczas treningu, drużyna odebrała oficjalne stroje od swojego sponsora Salesianer Miettex, reprezentowanego przez Roberta Żołędziewskiego, polskiego aktora znanego z głównych ról w filmach m.in. Rh+, Skorumpowani czy Tajemnica Westerplatte. 

AICR Polska to polski oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Klasy Lux i Premium. W Polsce działa od 2016 roku z inicjatywy Marcina Gałązki, obecnie zastępcy dyrektora kompleksu hotelowego Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe w Warszawie, który jest jednocześnie prezesem Stowarzyszenia. AICR Polska skupia obecnie ok 30 członków, pasjonatów hotelarstwa z całej Polski, którzy uczestniczą w organizacji profesjonalnych szkoleń, spotkań motywacyjnych oraz promują wzorce hotelarstwa na najwyższym poziomie.

źródło: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

fot. materiały prasowe

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Poradnik hotelarza
Tagi
Data dodania
10 stycznia 2018

Podobne artykuły

Selina nadaje hotelom drugie życie

15 czerwca 2018

Do Polski niebawem wejdzie Selina, jedna z najszybciej rozwijających się marek hotelarskich na świecie. Firmę wyróżnia nie tylko wyjątkowy koncept łączący styl i komfort hotelu butikowego z elementami charakterystycznymi dla życia towarzyskiego hosteli. Działa ona w oparciu o unikalny model biznesowy polegający na wynajmowaniu nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach, przede wszystkim istniejących hoteli oraz ich modernizacji, aby mogły rozpocząć nowe życie pod szyldem Selina. To świetne rozwiązanie dla właścicieli hoteli, którzy chcą dalej rozwijać swój biznes w ramach długoterminowego wynajmu.

przeczytaj całość

Nowa Dyrektor Hilton Garden Inn Kraków Airport

23 maja 2018

Od 8 marca br. Kaja Wachowska, która dotychczas pełniła funkcję Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu, zastąpiła na tym kluczowym stanowisku Artura Trukawińskiego.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Nikodem Pankowiak

tel. (61) 851 37 08
nikodemp@poradnikrestauratora.com.pl