Hotel Meeting - program | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Hotel Meeting - program

15 kwietnia w Airport Hotel Okęcie odbędzie się konferencja Hotel Meeting organizowana przez Business Speed Dating Poland. Poradnik Restauratora jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Specjalna oferta na udział w konferencji. Przy rejestracji na stronie https://hotele.bsdpoland.pl/rejestracja należy wpisać kod PORADNIK, który obniży cenę zakupu karty o 10%. Kod będzie działał na wszystkie bilety dla hotelarzy, ale warto dodać, że czym bliżej konferencji tym cena będzie wyższa. Zatem nie warto zwlekać z rejestracją.

Hotel Meeting – konferencja dla wszystkich hotelarzy, to cykliczne wydarzenie, podczas którego eksperci i praktycy z branży hotelarskiej wymieniają się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jest to również świetna okazja do tego aby zdobyć nowych partnerów biznesowych dzięki formule Business Speed Dating, czyli krótkich, 4-minutowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów czy usług.

Konferencje Hotel Meeting cieszą się wysokim zainteresowaniem. Potwierdzają to wyniki ostatniego wydarzenia – Hotel Meeting Businesswoman Edition, gdzie zarejestrowało się ponad 400 uczestników, zaprezentowało się ponad 40 dostawców, a ponad 60 kupców wzięło udział w ekspresowych spotkaniach, których odbyło się łącznie prawie 2000.

PROGRAM KONFERENCJI

 1. Jak „obejść” Booking i zwiększyć ilość rezerwacji przez własną stronę www. - Bartosz Paczyński, właściciel agencji Social Media Content Hero, trener, szkoleniowiec
 2. W grupie siła - czyli jak skutecznie obniżyć koszty w hotelu - Marcin Mączyński, Sekretarz Generalny IGHP
 3. PANEL DYSKUSYJNY – Czy cena czyni cuda? Szukamy przepisu na sukces w dobie hossy inwestycyjnej na rynku hoteli i apartamentów wypoczynkowych
 • Moderatorka:

Marlena Kosiura, redaktor inwestycjewkurortach.pl

 • Paneliści:

Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment

Artur Kozieja, właściciel firmy Europlan

Krzysztof Sobolewski, prezes spółek Gwiazda Morza i Shipyard City Gdańsk

 1. Jak dotrzeć do segmentu MICE w kampaniach online? Kilka praktycznych przykładów. – Krzysztof Stęplowski, specjalista w marketingu internetowym w hotelarstwi
 2. Dlaczego Revenue Management nie działa u mnie w hotelu? – Krzysztof Głąbiński, współwłaściciel firmy szkoleniowej szkoleniahoteli.pl oraz prezes systemu revenue Lybru.tech
 3. Zarządzanie personelem – klient wewnętrzny i „dzień cudzoziemca” – case study – Elżbieta Nitsze, dyrektor generalny Airport Hotel okęcie
 4. Zła ocena? Jest na to sposób! Jak usunąć nieprawdziwe opinie w internecie? Studium przypadku. – Mikołaj Ostrowski, Adwokat i założyciel OWIW Legal oraz absolwent aplikacji sądowej i adwokackiej.
 5. W hotelowej restauracji – czy dostanę coś bez mięsa? O tym jak w obliczu rosnącej popularności kuchni roślinnej w mądry sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby gości – Maciej Otrębski, Strategic Partnerships Manager w kampanii „RoślinnieJemy”
 6. Ile tracimy na oszustach? – Michał Czuma, właściciel firmy doradczej MC Consulting

To jeszcze nie wszystkie elementy konferencji, które są zaplanowane, dlatego będzie można spodziewać się wiele niespodzianek.

Nowością na konferencji jest możliwość udziału w całodniowych warsztatach dla specjalistów, których temat brzmi „Jak wzmocnić i zwiększyć wydajność w sprzedaży szkoleń i konferencji w Twoim hotelu”. Warsztaty trwać będą od 9:00 do 14:30 i będą prowadzone przez:

Maciej Straus, Dyrektor hotelu Afrodyta**** Business & SPA

Blanka Retmańska – Man, Prezes Idea Profit Sp. z.o.o.

Cena warsztatów – 299 zł brutto, w tej cenie zawarte jest:

 • całodniowe szkolenie
 • konsultacje ze szkoleniowcami
 • obiad, przerwy kawowe
 • wstęp na konferencję Hotel Meeting i część wystawienniczą

Sponsorem strategicznym konferencji jest firma Rational, która stworzyła modele pieców konwekcyjno-parowych. Ich produkty charakteryzują się przejrzystym panelem sterowania, nowoczesnymi technologiami i wydajnością. Patronat medialny objęli Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego oraz Harmony Polish Hotels oraz najważniejsze media branżowe w Polsce.

Podczas konferencji można zdobyć niezbędną wiedzę, ponieważ poruszanych jest wiele tematów, które wiążą się z funkcjonowaniem obiektów hotelowych. Wszystkie przekazywane informacje podczas wydarzenia są rzetelne oraz merytoryczne.

Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym program konferencji - www.hotele.bsdpoland.pl

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Wydarzenia
Tagi
Data dodania
15 marca 2019

Podobne artykuły

16. Dorszowe Żniwa – znamy termin i miejsce

19 marca 2019

6 lipca w Hotelu Trzy Wyspy*** w Świnoujściu odbędą się Dorszowe Żniwa czyli Mistrzostwa Polski w potrawach z ryb morskich.

przeczytaj całość

Jerzy Pasikowski: Zasadniczym kryterium jest smak dania

19 marca 2019

27 marca na Targach ​EuroGastro w Nadarzynie odbędzie się już 4. edycja konkursu kulinarnego CHEF Culinary Cup. Już po raz drugi w konkursie wezmą udział również kucharze z Czech, Słowacji oraz Węgier. Postanowiliśmy zapytać Jerzego Pasikowskiego, przewodniczącego jury i patrona konkursu jak ocenia poziom prac osób nadsyłających zgłoszenia do konkursu?

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl