Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo

Data wydarzenia:

12 Wrzesień 2019

Miejsce:

Nadarzyn

Kategoria:

Targi

3. edycja Warsaw Food Expo odbędzie się w dniach 12-14 września w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.


 Największe targi żywności w Polsce – Warsaw Food Expo to doskonała okazja do prezentacji produktów spożywczych, dotarcia do odbiorców z sieci handlowych i branży HoReCa w ramach takich sektorów, jak mięsno-rybny, mleczarski, owocowo-warzywny, piekarsko-cukierniczy, napojowy, alkoholowy, convenience food i żywności regionalnej. Wszyscy zainteresowani producenci i odbiorcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach B2B z przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce i zagranicznymi grupami zakupowymi. W 2018 roku udało się w ten sposób odbyć ponad 600 indywidualnych spotkań.

Strefy:

Craft Zone

W ramach strefy swoje produkty zaprezentują producenci żywności wytwarzanej w sposób rzemieślniczy, z poszanowaniem tradycji i dobrego smaku. Odwiedzający targi będą mogli spróbować (i zakupić!) unikalnych, wręcz artystycznych smaków piwa, serwów, wędlin, słodyczy czy lodów.

Ambasador strefy:
Grzegorz Łapanowski

Kontakt:
Katarzyna Drobińska,
+48 509 520 610, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Innovation and Inspiration Expo

W ramach strefy zostaną zaprezentowane produkty i innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane w produkcji żywności i gotowych produktów.

Kontakt:
Julia Ryks, PPH Ewa Bis sp. z o.o.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  tel: + 48 603 744 199

Aleksandra Tokarz, IFS Central & Eastern Europe Office
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: + 48 722 222 928

Agnieszka Rembisz, PPH Ewa Bis sp. z o.o.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 603 157 942

 

Kosher Show PL

Po raz drugi w Polsce, zostanie zorganizowana strefa koszernej żywności, oferowanej przez polskich producentów. Swoje produkty koszerne przedstawią najlepsi polscy producenci, których jakość znana jest na całym świecie, a którzy posiadają certyfikat koszerności. Targi będą okazją do zawarcia wielu kontraktów handlowych, rozszerzenia rynków eksportowych w ramach networkingu z przedstawicielami sieci handlowych m.in. z USA i Izraela jak i pomoc w uzyskaniu certyfikatu koszerności i pierwszego klienta dla nowych firm.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Artur Ryszkiewicz, tel: +48 530 438 981
Klaudia Klimek, tel: +48 510 061 965

Kalendarium

Najpopularniejsze