Chefs & Foodies – smaki ratują dzieciaki | Poradnik Restauratora

Opiniotwórczy branżowy miesięcznik ogólnopolski dla właścicieli i szefów kuchni lokali gastronomicznych –  nieprzerwanie 20 rok na rynku

Chefs & Foodies – smaki ratują dzieciaki

Miejsce
Warszawa
Organizator
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
Data
8 czerwca 2018

8 czerwca w restauracji Garden w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się kolacja charytatywna „Chefs & Foodies – smaki ratują dzieciaki”. 50% dochodu z kolacji przeznaczone zostanie na pomoc małym pacjentom z Centrum Zdrowia Dziecka. Siedmiodaniowe menu degustacyjne przygotuje aż siedmiu szefów kuchni: Zbigniew Łęgowski z DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie, Tomasz Milewski z hotelu Mikołajki *****, Dariusz Struciński z hotelu Anders w Starych Jabłonkach, Jarosław Uściński z restauracji Moonsfera w Warszawie, Mariusz Gachewicz z hotelu Zamek Gniew, Bartłomiej Witkowski z hotelu Nicolaus w Toruniu, Piotr Krysiak, trener Zeelandia. Do każdego dania zostanie dobrane wyselekcjonowane wino przez sommeliera z Wine Direct. Rezerwacja: doubletreewarsaw.reservations@hilton.com. Organizator: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Galeria

Zainteresował Cię temat? Udostępnij artykuł!
Kategoria
Kalendarium
Tagi
Data dodania
23 maja 2018

Podobne artykuły

Poznań stolicą kulinarnych inspiracji? Tak, Chef!

27 lipca 2018

26-27 września w Hali Widowiskowo-Sportowej „Arena” odbędą się 5. targi organizowane przez Chefs Culinar. Bezpośrednie rozmowy z producentami, degustacje artykułów oferowanych w szerokim asortymencie firmy i Dark Restaurant to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla zaproszonych gości.

przeczytaj całość

12. Ogólnopolski Festiwalu Dobrego Smaku

25 lipca 2018

Na dwunasty Ogólnopolski Festiwalu Dobrego Smaku zapraszamy do Poznania w dniach 15-19 sierpnia 2018, w długi sierpniowy weekend.

przeczytaj całość

Więcej w dziale

Wydawca

ZDKP

Nasze tytuły

Partnerzy

Wydawca

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.

ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Michał Bobrowski

tel. (61) 850 19 33
michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Anita Kubiak

tel. (61) 851 37 08
anitak@poradnikrestauratora.com.pl