Oregano and Wine powstała z myślą o osobach, które poszukują niepowtarzalnych, zapadających w pamięć smaków serwowanych w wyjątkowych, loftowych wnętrzach. To zaprojektowana ze smakiem restauracja do niedawna dostępna tylko dla gości targów poznańskich, która od soboty będzie otwarta dla wszystkich.

McDonald’s stale analizuje oczekiwania i opinie gości. Zmiany w sposobie przygotowania klasycznej oferty to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy poszukują jeszcze intensywniejszych doznań smakowych. Polska jest trzecim rynkiem na świecie, po Australii i Kanadzie, który wprowadził nowy proces przygotowania burgerów.

16 czerwca odbędzie się wirtualna specjalna edycja Kongresu Szefów Kuchni połączona ze specjalną edycją Forum Branży Eventowej pod hasłem #ogródek2020. Cztery tematy przewodnie spotkania on-line to:

1. Idź w plener.
2. Przenieś się do ogródka.
3. Działaj w digitalu.
4. Zadbaj o wynosy.

W programie:

✅Jarosław Dumanowski – Inspiracje kuchni staropolskiej na restauracyjne wynosy.

✅Anna Nowakowska – Nie odwołuj, przenieś się w plener.

✅Dagmara Chmielewska, Michał Kibil, Andrzej Kruczyński – Niemożliwe staje się możliwe? Praktyczne porady dla organizatorów wydarzeń na najbliższe miesiące.

✅Anna Dębska - 10 wskazówek jak prowadzić gastronomię w trudnych czasach?

✅Agnieszka Chaber – 5 grzechów głównych realizacji eventowych on-line.

W wydarzeniu udział wziąć może każdy szef kuchni, zastępca szefa kuchni, właściciel lub menedżer restauracji, który zarejestruje swój udział na stronie: https://ksk.myevent.pl/
i odznaczy check box #ogródek2020.

Najlepsi sommelierzy zawalczą o Puchar Mistrzów Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. 23 maja w wyjątkowej formule zawodów online weźmie udział sześciu sommelierów, którzy mają na koncie tytuł zwycięzcy Mistrzostw Polski z ubiegłych lat i wiele innych nagród, także w skali międzynarodowej: Paweł Demianiuk, Maciej Łyko, Adam Pawłowski, Piotr Pietras, Andrzej Strzelczyk i Kamil Wojtasiak.

Nie macie przestrzeni zewnętrznej, a może macie jej więcej niż potrzebujecie i chcielibyście to jakoś wykorzystać? Już 16 czerwca specjalna edycja Kongresu Szefów Kuchni on-line w trakcie, której uzyskacie odpowiedzi na te i inne pytania.

Najpopularniejsze