8-10 października w Nadarzynie odbędą się Targi BIOEXPO Warsaw, które dedykowane są tylko branży ekologicznej. – Impreza ma charakter stricte biznesowy.

Która drużyna otrzyma wszystkie nagrody i zdobędzie tytuł Archimagirusa 2020? Dowiemy się już 4 września podczas uroczystej gali, która odbędzie się na Zamku Gniew. Poradnik Restauratora jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podczas targów Polagra w Poznaniu (28.09-1.10) odbędą się eliminacje krajowe WorldSkills Poland 2020. Głównym celem konkursu jest wyłonienie młodych mistrzów fachu. Zwycięstwo daje możliwość zdobycia kwalifikacji do reprezentowania naszego kraju na międzynarodowym konkursie WorldSkills Szanghaj 2021.

Prawie 90 tys. uczestników Festiwalu, który zakończył się 5 lipca, miało szansę ocenić dania, obsługę i atmosferę w 348 restauracjach w kraju. Jest to jedyny tak duży plebiscyt, w którym o zwycięstwie decydują nie eksperci, a amatorzy dobrej kuchni.

Zmienia się miejsce i data tegorocznych Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targów Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Organizatorzy Whisky Live Warsaw informują, że tegoroczna odsłona festiwalu odbędzie się w dniach 1-3 października w Centrum Praskim Koneser. Z uwagi na aktualne obostrzenia sanitarne WLW zostanie podzielony na pięć 5-godzinnych sesji. Limit dla każdej sesji wyniesie 500 uczestników.

Tegoroczna edycja odbyła się 11-12 lipca w Ogrodach Hortulus Spectabilis, pod hasłem Kwiatowy smak orientu. Podczas festiwalu nie zabrakło warsztatów, prelekcji na scenie i w ogrodzie, pokazów oraz wystawców z bogatą ofertą produktów ekologicznych i naturalnych.

Najpopularniejsze