14 sierpnia Poznaniacy będą mogli zasmakować szwedzkich burgerów. Tego dnia, o godz. 10 przy ulicy Hetmańskiej 82a otworzy się pierwsza w Poznaniu restauracja MAX Premium Burgers. 

– Od rozpoczęcia działaności w Polsce w 2017 r. cieszymy się pozytywnym przyjęciem przez Polaków. To sprawia, że do kolejnych inwestycji podchodzimy z jeszcze większym entuzjazmem i nie przestajemy się rozwijać. Otwarcie restauracji MAX w Poznaniu, już piątej w Polsce, jest dla nas ważnym punktem na drodze do osiągnięcia celu, jakim jest otwarcie 200 lokali na przestrzeni 10 lat – komentuje Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.
Polacy pokochali szwedzkie burgery za bezkompromisowe podejście MAX-a do jakości, które potwierdziły testy smaku przeprowadzone dla kultowych pozycji z jego menu . Burger Frisco i czekoladowy Shake Premium zwyciężyły z produktami konkurencyjnych marek. Dodatkowo, MAX jako jedyna sieć restauracji szybkiej obsługi w Polsce ma tak szeroką ofertę dla wegetarian i wegan – ich autorskie „Zielone Menu” to zarówno alternatywa dla mięsa jak i skuteczny sposób na ograniczanie emisji dwutlenku węgla.

W MAX pasja do burgerów łączy się z troską o środowisko, dzięki czemu restauracja może oferować pyszne i jednocześnie pozytywne dla klimatu produkty. – Wiemy, że Polacy tak jak Szwedzi kochają zarówno dobre jedzenie jak i naturę, dlatego jesteśmy pewni, że nasza filozofia zainspiruje ich do odwiedzania naszej nowej restauracji w Poznaniu – mówi Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

Czym MAX podbije serca mieszkańców Poznania?
Z okazji otwarcia, MAX przygotował ofertę specjalną na swoje flagowe produkty: Frisco Burgera w zestawie z frytkami Crispy Fries i napojem, w cenie 13,95 zł (cena regularna zestawu: 19,95 zł). Poznańska restauracja o powierzchni 506 m2 pomieści każdego fana pysznych burgerów – MAX przygotował 100 miejsc siedzących w środku, opcję drive in oraz parking dla zmotoryzowanych klientów. Atutem lokalizacji jest bliskość przystanku tramwajowego, obsługującego kilka linii komunikacji miejskiej. Restauracja przy ulicy Hetmańskiej 82a będzie otwarta:
• 14 sierpnia w godz. 10:00 – 1:00
• codziennie (w tym także 15 sierpnia) w godz. 6:00 – 1:00

Codziennie między godz. 6:00 a 10:30 kierownik restauracji w Poznaniu Łukasz Kuczak zaprasza na menu śniadaniowe.

 

Najpopularniejsze