Gdzie w Krakowie zjeść najlepszy ramen, sushi i bułeczki bao z szarpaną kaczką? Platforma PizzaPortal.pl na podstawie opinii zamawiających, wybrała najlepsze restauracje azjatyckie w Krakowie.

 

Japońskie smaki pod Wawelem

Korzystający z PizzaPortal.pl zdecydowali, że najlepsze restauracje azjatyckie w Krakowie to: Yamato Sushi i lokale sieci Phuong Dong przy ulicach Lea i Bojki. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę wzięto średnie ogólne oceny zamówień, ich jakość oraz realizację dostawy. Dodatkowo uwzględniono wskaźnik lojalności klientów danej restauracji.

Kuchnia azjatycka na podium

Polacy uwielbiają pizzę – aż 61% zamawiających wybiera ten włoski przysmak. Na drugim miejscu znajdują się dania kuchni amerykańskiej i burgery (22%), a na trzecim kuchnia azjatycka i sushi (8%).

Raport PizzaPortal.pl o rynku dostaw jedzenia w Polsce 2018 r.

Podobnie wygląda sytuacja w województwie małopolskim. Pizza jest najczęściej zamawianym daniem i stanowi 68 proc. wszystkich zamówień. Tuż za nią znajdują się kuchnia amerykańska i burgery (19%), a na trzecim miejscu kuchnia azjatycka oraz sushi (9%).

Raport PizzaPortal.pl o rynku dostaw jedzenia w Polsce 2018 r.

PizzaPortal.pl jest pierwszym w Polsce serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online. Działa na rynku od 2010 roku i skupia oferty blisko 4000 restauracji z ponad 300 miast w całym kraju.

Najpopularniejsze